Temsilcilerimiz

Osama Al-Obaidi

Almanya

E-Posta adresi: noin_1973@yahoo.com

Telefon Numarası: +49 15783739554

Adres:  Tübingen, Almanya

Matt Sugut

Amerika Birleşik Devletleri

E-Posta adresi: Mattsugut@gmail.com

Telefon Numarası: +1 917 254 2459

Adres:  Brooklyn, Newyork, ABD

Asim Saddal

Amerika Birleşik Devletleri

E-Posta adresi: asimsaddal@yahoo.com

Telefon Numarası: +1 3129336830

Adres:  Northbrook, Illinois, ABD

Ian Yarde

Avustralya

E-Posta adresi: bnnh60@gmail.com

Telefon Numarası: +61 404813973

Adres:  Yarraville, Victoria, Avustralya

Bryan Collins

Avustralya

E-Posta adresi: zoutpiel@gmail.com

Telefon Numarası: +61 499933444

Adres:  Yarraville, Victoria, Avustralya

Samir Valiyev

Azerbaycan

E-Posta adresi: samirimparator@gmail.com

Telefon Numarası: +994 555028822

Adres: Şirvan şehri, Azerbaycan

Ferhan Eser

Belçika

E Posta Adresi: Ferhan.eser@gmail.com

Telefon Numarası: +32 470410412

Adres:  Brussels Belçika

Raihan Ahmed

Bengladeş

E-Posta adresi: numistaka@gmail.com

Telefon Numarası: +880 1920666999

Adres:  Dhaka, Bengladeş

Abbas Rida Al Jasmi

Birleşik Arap Emirlikleri

E-Posta adresi: Mr.v4777955@hotmail.com

Telefon Numarası: +971 527474774

Adres:  Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

Luis Fernando Nardelli Pinto

Brezilya

E-Posta adresi: LNARDELLI@GMAIL.COM

Telefon Numarası: +55 61982701678

Adres: Aguas Claras, Brasilia, Brezilya

Dimitar Nikolov

Bulgaristan

E-Posta adresi: dimitar_nikolov1988@abv.bg

Telefon Numarası: +359 884089006

Adres:  DBlagoevgrad, Bulgaristan

Luděk Vostal

Çek Cumhuriyeti

E-Posta adresi: ll.vostal@amtech.cz

Telefon Numarası: +420 736488249

Adres: Brno Çek Cumhuriyeti

Markus Leskinen

Finlandiya

E-Posta adresi: Kaarlo.leskinen@gmail.com

Telefon Numarası: +358 400101449

Adres:  Espoo, Finlandiya

Andries Hofman

Güney Afrika Cumhuriyeti

E-Posta adresi: andries.hofman61@gmail.com

Telefon Numarası: +27 826019962

Adres:  Edenvale, Güney Africa Cumhuriyeti

Vjekoslav Novoselic

Hırvatistan

E-Posta adresi: vjekoslav3@net.hr

Telefon Numarası: +385 976533020

Adres:  Valpovo, Hırvatistan

Aliasgar Haji

Hindistan

E-Posta adresi: alihobbies76@gmail.com

Telefon Numarası: +91 9884278320

Adres: Chennai, Hindistan

Savio Gomes

İngiltere

E Posta Adresi: saviogomes7@gmail.com

Telefon Numarası:+44 7775517195

Adresi:  Londra, İngiltere

İbrahim Rahimzade

İran

E-Posta adresi: ibrahimrahimzadeh@gmail.com

Telefon Numarası: +98 9140042494

Adres:  Urumiye, İran

Reza Razazan

İran

E-Posta adresi: rezarazazan1989@gmail.com

Telefon Numarası: +98 9370644556 

Adres:  Tahran, İran

Jorge Menéndez Villa

İspanya

E-Posta adresi: juridico@sioh.es

Telefon Numarası: +34 600313055

Adres: Colunga, Asturias, İspanya

İlker Bekdemir

İsviçre

E-Posta adresi: Bekdemir8@hotmail.com

Telefon Numarası: +41 786470008

Adres:  Baar, İsviçre

Fabrizio Pillon

İtalya

E-Posta adresi: fabrizio.pillon@libero.it

Telefon Numarası: +39 3453726807

Adres:  Daverio Varese, İtalya

Osvaldo Hernandez Salazarte

Kanada

E Posta Adresi: salazarte65@gmail.com

Telefon Numarası: +1 4389296662

Adresi: St-Eustache,. Kanada

Ovelio Rodrigez Roblero

Kosta Rika

E Posta Adresi:ovelio95@yahoo.es

Telefon Numarası:+506 83998436

Adresi:  San Pablo de Heredia, Kosta Rika

Mohamad Khanafer

Kuveyt

E-Posta adresi: Mohd.khanafer@gmail.com

Telefon Numarası: +965 66819516

Adres: Kuwait City, Kuveyt

Emir Hüseyin Emirkanı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

E-Posta adresi: emiremirkani@hotmail.com

Telefon Numarası: +490 5338348584

Adres:  Lapta, Girne, KKTC

Alexey Starodubov

Letonya

E Posta Adresi: ASTARODUBOV@GMAIL.COM

Telefon Numarası: +371 29499635

Adres: Spilve,  Letonya

Mme Ng Yan Yan Ng

Malezya

E Posta Adresi: www.1219yan@yahoo.com

Telefon Numarası:+60 122872159

Adresi:  Kuala Lumpur Malezya

Bassem Kamar

Mısır

E-Posta adresi: bkamar@monaco.mc

Telefon Numarası: +33 671178662

Adres:  Monako

Bassem Kamar

Monako

E-Posta adresi: bkamar@monaco.mc

Telefon Numarası: +33 671178662

Adres:  Monako

Shivraj Bhatt

Nepal

E-Posta adresi: shivrajbhatt29@gmail.com

Telefon Numarası: +977 9868863517

Adres: Kanchanpur, Nepal

Igor Mitroczuk

Polonya

E Posta Adresi: imitroczuk@wp.pl

Telefon Numarası:+48 601347727

Adresi: Warszawa, Polonya

Gustavo Fernandez

Portekiz

E Posta Adresi:maxigamer@gmail.com

Telefon Numarası:+351 919006521

Adresi:  São Felix da Marinha, Portekiz

Dragomir Bogdan

Romanya

E Posta Adresi:bogdan.dragomir@gmail.com

Telefon Numarası:+40 745357306

Adresi: Jud.Ilfov, Romanya

Nikolay Ivkov

Rusya Federasyonu

E-Posta adresi: snni2000@mail.ru

Telefon Numarası: +7 9175583868

Adres: Moscow,  Rusya Federasyonu

Vlademir Sudakov

Slovakya

E Posta Adresi: sudakov.vladimir@gmail.com

Telefon Numarası:+421 903409121

Adresi: , Stitare, Slovakya

Uros Zakrajsek

Slovenya

E-Posta adresi: donzaky1@gmail.com

Telefon Numarası: +386 70408587

Adres: Mirna Slovenya

Abdulaziz Alsaeed

Suudi Arabistan

E-Posta adresi: aass1981@hotmail.com

Telefon Numarası: +8966 550888883

Adres:  Hofuf, Suudi Arabistan

Hamoud Alghamdi

Suudi Arabistan

E-Posta adresi: Civil.museum@hotmail.com

Telefon Numarası: +966 503853803

Adres:  Dammam City, Suudi Arabistan

Dmitry Kopaev

Ukrayna

E-Posta adresi: dkameleon@gmail.com

Telefon Numarası: +380 679219271

Adres: Kiev, Ukrayna

IBNS Üyelik No: 12696-R

Javier Bosio

Uruguay

E-Posta adresi: bosioj@gmail.com

Telefon Numarası: +598 94645832

Adres:  Montevideo, Uruguay

Phuc Nguyen Van

Vietnam

E Posta Adresi: daiphuc.283@gmail.com

Telefon Numarası: +84 938114389

Adresi: Dong Nai, Vietnam