"Hemen Al" kuralları

 

1- Banknotlarınızı websitemizde “Hemen Al” olarak listelenmesi için bize gönderebilirsiniz.

Gönderdiğiniz her ürün için 2 USD listeleme ücreti alınacaktır.

Listelenen ürününüz satıldığında %15 komisyon alınacaktır.

Ürünleri alan müşterilerimizden herhangi bir komisyon alınmayacaktır.

 

2- “Hemen Al” olarak listelenen ürünlerinizin, satış fiyatlarını istediğiniz şekilde siz belirleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm ürünler USD olarak listelendiği için, fiyatların da USD olarak belirlenmesini gerekmektedir. Fakat çok abartılı ve gerçekçi olmayan fiyatların belirlenmesi halinde bu ürünleri listelenmemesi hakkımız saklıdır.

Belirlenen fiyatlarda daha sonra değişiklik yapılması mümkün değildir. Bu nedenle, fiyat belirlenirken gerekli özenin gösterilmesini rica ediyoruz.

 

3- “Hemen Al” olarak listelenmesini istediğiniz ürünlerin kondüsyon değerlendirmesi şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Bu konuda ürün gönderen müşterilerimizin herhangi bir insiyatifi bulunmamaktadır.

Fakat gönderdiğiniz ürünlerin üzerinde sizin tarafınızdan yapılmış bir kondüsyon değerlendirmesi bulunması halinde, bizim uzmanlarımız tarafından yapılacak değerlendirmenin sizin kondüsyon değerlendirmenizden düşük olması halinde, ürün listelenmeyerek size iade edilecektir.

 

4- “Hemen Al” olarak listelenen ürünlerinizi, listeleme tarihinden itibaren bir ay içinde iptal etme imkanınız bulunmamaktadır. Bu bir aylık süre içinde ürünlerinin iadesini talep edenler %15 komisyonu ödemek zorundadır.

Listelendikten sonraki bir ay içinde ürün henüz satılmamış ise ürünün iadesini talep edebilirsiniz.

“Hemen Al” olarak listelenen ürününüzü, istediğiniz her zaman müzayedelerimizde değerlendirmek üzere, “Hemen Al” listesinden çıkarılmasını isteyebilirsiniz.

 

5- “Hemen Al” olarak listelenmiş ürünlerden almak istediklerinizi sepetinize ekleyebilirsiniz. Bir ürünü sepetinize eklemiş olmanız, ödemesini yapmadığınız sürece size herhangi bir öncelik tanımaz. Başka bir müşterimizin, sizin sepetinizde de bulunan ürünü satın alarak, ödemesini yapması halinde, o ürün doğal olarak sizin sepetinizden çıkarılacaktır.

 

6- “Hemen Al” olarak listelenmiş ürünlerin fiyatı sabit olup, bu fiyatlarda herhangi bir indirim yapılması talep edilemez. Fiyatlarda indirim yapılması yönündeki taleplere cevap verilmeyecektir.

 

7- “Hemen Al” olarak listelenmemiş ürünlerinizin satılması halinde, satış bedelleri satış tarihinden sonraki 15 gün içinde istediğiniz hesap numarasına (uygun bankalarda olması halinde USD hesabınıza) gönderilecektir.

Ürünün herhangi bir sebeple, alıcı tarafından iade edilmesi halinde, satıcı tarafından da tarafımıza gerekli iadeler yapılmalıdır.

 

8- “Hemen Al” olarak listelenmiş bir ürünü satın aldığınızda, gönderimi Yurtiçi Kargo ile en geç üç gün içinde yapılacaktır. Kargo bedeli alıcı tarafından teslim anında Yurtiçi Kargo’ya ödenecektir.

 

9- “Hemen Al” olarak listelenmiş ürünün iadesi, müzayedelerimizde satılan ürünler ile aynı kurallara tabidir. Yani, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren bir hafta içinde herhangi bir koşul ileri sürmeksizin iade edebilirsiniz. Bir haftadan sonra yapılacak iadeler tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

“Haliyle” kondüsyondaki ürünler ile sertifikalı ürünlerin iadesi hiçbir şekilde mümkün değildir.

Aldığınız ve ödemesini yaptığınız ürünlerin bekletilmesini isterseniz, ürünü daha sonra teslim aldığınızda iade imkanınız kalmamaktadır. Çünkü, satılan ürünlerin bedeli, satıcılara ödenmekte olup, geç yapılacak iadeler sistemin işlemesini sıkıntıya sokmaktadır.

 

10- Müzayedelerimizde sadece banknot listelenmektedir. Bu nedenle madeni para, madalya, hatıra para gönderilmemesini rica ediyoruz.

Aynı şekilde, TC dışında deste, fantezi banknot, sahte banknot, matbu banknot, pul, efemera, katalog gönderilmemesini de rica ediyoruz.

 

11- "Hemen Al" olarak listelenmesini istediğiniz ürünleri  750397861 anlaşma kodunu kullanarak, karşı ödemeli Yurtiçi Kargo ile kargo  ile gönderebilirsiniz.

12- Uluslararası bir müzayede şirketi olduğumuz ve üyelerimizin büyük çoğunluğu yabancı olduğu için sitemizdeki tüm işlemler USD üzerinden yapılmaktadır. Fakat müşterilerimiz isterlerse ödemelerini TL olarak yapabilirler. TL ödemelerinde, ÖDEME GÜNÜNDEKİ KURUN geçerli olduğunu hatırlatmak isteriz.

11- “Hemen Al” sayfamızdan almak istediğiniz ürünlerin bedelini, websitemizden 3D güvenlik şifresi kullanarak kredi kartı ile hemen ödeyebileceğiniz gibi, bizimle irtibata geçerek Paypal, Payoneer, Banka Transferi, Western Union gibi diğer ödeme yöntemleri ile de ödeyebilirsiniz.